Tandari Gyurcsik Nikoletta

Gyurcsik Nikoletta vagyok.

Pályafutásomat kéttusával indítottam . Ezt a sportot 4 évig űztem. Nem éreztem az enyémnek. Majd édesanyám révén,mivel ő kézilabdázott én is megpróbálkoztam ezzel a sportággal. Nagyon hamar el is nyerte a tetszèsemet. Így a fradi pàlyán ragadtam röpke 10 évre. Vezető edzőimnek köszönhetően hamar fel tudtam kerülni a legjobbak közé. Ilyenkor voltam 15 eves. Megfordultam Kotánné Borka Csilla , Bajcziné Nemere Tünde , Fiedler Erika, Szarka Éva, Németh András kezei alatt. Iszonyatosan jó érzés volt ekkora sportolóktól /szakemberektől tanulni. 2005-ben a 25. Ihász Gyula tornán legjobb játékos és legjobb góllövő voltam ifi kategóriában. 2006 ban EHF kupa győztes csapattagja lehettem . Közben volt szerencsém az iskolai csapattal is indulni a középiskolai bajnokságban , 2003-2004 es tanévben.

19. éves voltam amikor úgy éreztem kifogytam az erőből és ami eddig az életemet jelentette ezek után nem tartottam kihívásnak. Így pályafutásomat viszonylag fiatalon befejeztem. Szerencsére tagja lehettem egy fantasztikus csapatnak akikkel EHF kupát sikerült nyerni. (2006ban) igaz nem sokat tettem hozzá a győzelemhez, de a csapat tagja tudtam lenni. Ami akkor fantasztikus érzés volt!

Röviden ennyi az Én kis történetem. Boldogan tekintek vissza erre a sikerekbe gazdag időszakra.

Jelenleg külföldön élek a családommal. Férjemmel aki immáron 7 éve a férjem és két nekünk mindenképpen gyönyörű fiú gyermekemmel. Ők teszik teljessé az életemet és utólag belegondolva semmit nem csinálnék máshogy!