Szolnoki – Hermann Barbara

7 évesen kezdtem el az iskolát sportosztályban és itt is érettségiztem le. Aktív kisgyerek voltam, így nem volt kérdés, hogy valamit sportolnom kellene. Eleinte az iskolával jártunk úszásra, majd 10 évesen elkezdtem kézilabdázni. Sportos családba születtem, édesanyám is kézilabdázott, így nem volt kérdés, hogy a sok meccsre járás meghozta a kedvem, hogy én is ezt a sportot válasszam. 10 évesen a Fradiban kezdtem el, nagyon sok jó emléket és nagyon sok eredményt tudhatok magam mögött.

Megnyertünk számos kupát, gyerek bajnokságot, országos bajnokságot és kupát is. Fiatalként elindítottak minket a saját korosztályos bajnokságunk mellett a felnőttek között az NB/2- ben, amit első évben meg is nyertünk, így a csapat felkerült NB1/b-be, ahol szintén eredményesek voltunk. A kézilabda mellet az iskolai sportban is aktívnak mondhatom magam. Zsuzsa néniék már kiskorunk óta vittek minket diákolimpiákra, futóversenyekre, majd végül a gimnáziumban az országos kézilabda bajnokságon is elindultunk. 20 évesen kerültem el a Fradiból, akkor az Nb1/b-be frissen feljutó Pilisvörösvárba igazoltam, ahol első évben rögtön 3.helyen végzett a csapat. Itt is hosszabb ideig játszottam. Majd 5 év után Inárcsra igazoltam, ahol jelenleg is játszom Nb2-ben, de már csak a munka mellett. Természetesen az is a sporttal kapcsolatos, közben személyi edző lettem.