Lörincz - Krivi Krisztina

Még mielőtt iskolába mentem, a műjégpályán volt néhányszor alkalmam korcsolyázni. Akkor még nagyon nem szerettem, mivel sok volt az ember, és még hideg is volt. 2003-ban, mikor elsős lettem, volt egy osztálytársam aki hokizott. Már fogalmam sincs, hogy hogy kerültem oda a Pólusba, amikor láttam a hokisokat, és köztük az osztálytársam. Már akkor megtetszett, az amiket csináltak edzésen, így megkértem az edzőt -Keszthelyi Miklóst-, hogy nem e mehetnék e én is hokizni. Nos, így kezdődött a szerelem.

2008-ban volt az első válogatott összetartás, ahova behívót kaptam. Ez alapozta meg azt a döntésem, hogy sport gimnáziumba szeretnék továbbmenni érettségi után.

Nagyon örültem, amikor a Telepy iskolába sikerült felvételt nyernem, mert ez volt számomra a legszimpatikusabb. A mai napig emlékszem, ahogy a felvételi teszten bíztattuk egymást.

2011-től hivatalosan az u18 női válogatott tagja lettem. Ebben az évben indultunk a világbajnoki selejtezőn, ahol végig vertük a mezőnyt. (Angliát, Kínát, Olaszországot, Kazahsztánt és Franciaországot) Következő évben a Divízió 1-es világbajnokságot is megnyertük, ami már hatalmas szenzáció volt.

2013-ban Finnországban az A csoportban, a legjobbak között képviseltük Magyarországot, itt a 6. helyezést értük el, ami szintén egy csoda volt.

Mindeközben fiúk között játszottam a magyar bajnokságban. És persze ha nem volt éppen fiú meccs, akkor a női csapatban játszottam. Többször is nyertem magyar bajnokságokat.

2014-ben az utolsó ifjúsági évemben még játszhattam Magyar színekben, hazai közönség előtt.

Sajnos 2013-ban történt egy komoly vállsérülésem, amit akkor megműtöttek. 2014-15-ben megkeresett a szlovák bajnok ZHK Poprad, hogy szeretnék, ha náluk folytatnám a pályafutásom.

Ennek a szezonnak a végén abbahagytam a sportot, mert újra kellett műteni a vállam, és le is kellett érettségiznem.

2016-ban férjhez mentem, az Újpest egykori szlovák légiósához. Dolgozni kezdtem. Mára már van egy saját építőipari cégem, és most csinálom a második szakmám.

2018 októberében újrakezdtem a jégkorongot a Mac-Marilyn csapatában. Tavalyi évben (18/19) az osztrák bázisu Debl-ben 6. helyet értük el, az ob1 és ob2 bajnokságban pedig a 2. helyezést kaptuk meg.