Kovácsné Tóth Renáta

Kovácsné Tóth Renáta vagyok , 25 éves , 3 gyönyörű gyermek édesanyja, főállású anyaként otthon vagyok a gyermekekkel. Iskolai éveimet a Telepyben töltöttem. Több dolog miatt szerettem ide járni többek közt a tanárok, de legfőképpen azért, ahogy az iskola támogatott a sportban az évek során. Bathó Márta talált rám az óvodában, több óvodában is nézelődőtt tehetségek után. Három sportágra kaptam meghívást: úszás, atlétika és szertorna, mivel Édesanyám is szertornázott, így nem volt kétség, hogy melyiket választom. Úgy érzem jól döntöttem, hiszen 32x Magyar Bajnok vagyok és Európa Bajnokság Ifjúsági és Felnőtt 6 hely ugrásban, hogy csak a legemlékezetesebbeket említsem.