Csiszár Bence

Labdarúgó karrieremet 6,5 évesen kezdtem el a Ferencváros csapatában.

A 9 év alatt amíg itt fociztam sok-sok olyan edzőm volt akiktől nagyon sokat lehetett tanulni és felnézek rájuk mind a mai napig – Friedmanszky Zoltán, Korolovszky György , Albert Flórián , Bücs Zsolt , Répási László!

A mai napig szerencsésnek érzem magam, hogy abban a klubban játszhattam, akiért rajongok kiskorom óta!

Az évek során a korosztályos ranglétrán felfele haladva sikerült 2 x korosztályos bajnoki címet nyernünk, 2 x pedig a második helyezést elérnünk. A rengeteg élmény mellé sok torna és kupa győzelem is kapcsolódik.

Később a REAC és a Veresegyház csapataiban játszottam, mindkét klubnál tudtam szerepelni az NB3-as csapatban illetve közel 85 meccsen a Pest megyei első osztályban!!

A gimnáziumi évekről se feledkezzünk meg!

A Telepy Károly iskolába (angol előkészítős osztályba) nyertem felvételt 2009-ben és itt sikerült érettségiznem 2014-ben! Csodás 5 év volt, rengeteg élménnyel gazdagodtam és olyan barátokat szereztem akikkel a mai napig tartom a kapcsolatot!

Mindig is edző szerettem volna lenni és gyerekekkel szerettem volna foglalkozni.. Sikerült!!

Immáron 5 éve edzőként dolgozom , kezdetben a Veresegyház csapatánál segítettem.
Most pedig a Kőbányai Ifjúsági Sportegyesületnél (KISE) van két óvodám, egy iskolám és két korosztályom ahol nap mint nap tartok foglalkozásokat!